top of page

Design

Logo
Magazine projekt

Design - projektowanie graficzne

Design (z wł. disegno – rysunek, wzór) można określić po prostu jako wygląd. Jednak w szerszym znaczeniu jest to również funkcjonalność. Dobry design to atrakcyjny wygląd i spełnienie swoich funkcji.

Profesjonalne usługi graficzne pozwalają wyróżnić Twój produkt na tle konkurencji. Jeżeli klient widzi dwa identyczne pod kątem funkcjonalności produkty, oczywiście wybierze ten, który ładniej wygląda.

Jeśli rozmawiamy o designie materiałów reklamowych to wiele osób sądzi, że ulotka to ulotka. Jest to oczywiście nieprawda! To właśnie od designu ulotki zależy, czy ktoś weźmie i wyrzuci od razu do kosza, czy z ciekawości przeczyta, zainteresuje się, a następnie pójdzie i kupi produkt.

Co
oferujemy?

01

To najczęściej wybierana przez naszych klientów forma współpracy. Pozostajemy w ciągłym kontakcie i na bieżąco realizujemy zapotrzebowania 
na wszelkie materiały reklamowe.
Przy stałej kolaboracji oferujemy wykonywanie zadań w trybie priorytetowym. 

03

Uważamy, że dobry produkt sam się nie obroni, ważne jest jeszcze jego opakowanie. Aby ktoś zakupił twój wartościowy produkt musi go najpierw zauważyć. Dlatego pomagamy firmom w tworzeniu takich etykiet produktów, obok których nie da się przejść obojętnie.

04

Na pozór najprostsza, ale zarazem bardzo skuteczna forma promocji. Wykorzystana w odpowiedni sposób potrafi czynić marketingowe cuda. Proponowana szczególnie dla klientów B2C, ale nie tylko. 

06

Reklamy wielkogabarytowe od lat cieszą się wielkim powodzeniem. Pozwalają w stosunkowo prosty sposób zwrócić uwagę wielu przechodzących lub przejeżdżających ludzi, którzy mogą zainteresować się zakupem twojego produktu.

08

Targi branżowe to świetna okazja,
aby znaleźć nowych klientów oraz nawiązać wartościowe relacje
z partnerami biznesowymi. Nie chciałbyś, aby ktoś zaczął rozmowę
od "Ale piękne macie stoisko!"?

02

Jest to jeden z najpopularniejszych materiałów reklamowych, szczególnie lubiany przez klientów B2B. Pomaga
w prosty sposób uporządkować oferowane produkty lub usługi. Idealna forma przekazania większej ilości treści podczas spotkań biznesowych. 

04

Profesjonalna wizytówka budzi zaufanie i zainteresowanie partnera biznesowego lub klienta. Wręczając
ją przekazujesz kluczowe informację
o sobie i swojej firmie. Nie pozwól zepsuć pierwszego wrażenia i pozwól nam stworzyć idealną wizytówkę
dla Ciebie.

05

Promujące markę? Produkt? Wydarzenie np. koncert, festiwal, premierę filmową, wystawę czy akcję społeczną? Na każdą z wyżej wymienionych, plakat sprawdzi się perfekcyjnie.

07

Jedna z najciekawszych i najbardziej satysfakcjonujących form reklamy zarówno dla klienta, jak i dla Ciebie. 

Jaki klient nie chciałby dostać darmowych gadżetów jak długopis czy koszulka i jaki prezes nie chciał by zobaczyć na nich logo swojej marki.

bottom of page